000000
VNSG en SAP organiseren samen kennisevent  connect to innovate

Het VNSG Congres is al jaren de ontmoetingsplek voor IT-professionals om de laatste ontwikkelingen te zien op het gebied van bedrijfssoftware. SAP Nederland organiseerde de afgelopen jaren veel succesvolle inspiratiedagen voor doelgroepen als HR, Finance en Marketing & Sales. Het was voor beide partijen dan ook een logische stap om deze events met elkaar te verbinden.

Op dit interactieve, tweedaagse event staan digitale transformatie, innovatie en ontmoetingen centraal. connect to innovate draait om innoveren en verbinden, en daarbij staat de mens centraal. In de steeds sneller veranderende digitale wereld wijzen SAP en VNSG daarom juist op de kracht van samenwerken: verbinden en versterken.

connect to innovate is, met een veelzijdig en interactief IT Master- & Businessprogramma, een krachtig kennisplatform voor een brede groep. Daarnaast is het evenement interessant voor professionals uit de vakgebieden HR, Finance, Supply Chain en Marketing & Sales en Procurement. Ook is er voor studenten en start-ups een programma met inspirerende thought leadership content.
Het programma bestaat uit een veelzijdige mix: van inspiratiesessies en workshops door experts tot klantpresentaties en Q&A-sessies. Met een actieve participatie van de deelnemers worden innovaties direct ervaren. Het gehele programma is ingericht om de ervaring zo waardevol mogelijk te maken.

connect to innovate: waar IT en Business elkaar ontmoeten

Tijdens connect to innovate presenteren VNSG en SAP een uitgebreid IT- & Businessprogramma vol kennisdeling, inspiratie en de nieuwste innovaties.

IT Programma
Met het IT Programma pak je de grootste, breedste en meest interactieve SAP update van het jaar mee. Zes soorten sessies, acht hoofdonderwerpen, verdeeld over 2 dagen, is het DE plek om ervaring uit te wisselen, te netwerken en geïnspireerd te worden.

Business Programma
Ook zijn er verschillende business tracks beschikbaar. Ook super interessant voor jou als IT-professional! Deze programma's bevatten inspirerende thought leadership content specifiek gericht op één line of business. Zes verschillende tracks als volgt geprogrammeerd:

3 oktober | HR - Finance - Procurement
4 oktober | Sales & Marketing - SCM - Students & Start-ups
Meld je nu aan voor 3 en/of 4 oktober

Eén of zelfs twee dagen lang kennis opdoen, sparren en netwerken met collega IT-professionals over innovaties en trends zoals Internet of Things, machine learning en digitale transformatie. Maar ook: bijgepraat worden over trends in de Business en hierover van gedachte wisselen met HR-, SCM-, Finance- en Marketingprofessionals. Dat wil je toch niet missen?

Koop hier je ticket
Zien we je in oktober in het NBC Congrescentrum in Nieuwegein? Graag tot dan!

Met enthousiaste groet,
000000000000
Patrick Van Deven
Managing Director SAP Nederland
Jan-Willem van der Meere
Voorzitter VNSG
000000000000
000000
  • 66B245
    Connect to Innovate
    1
  • 66B245
    voorwoord
    2
  • 66B245
    Keynotes
    3
  • 66B245
    Klanten
    presentaties
    4
  • 000000
    Feyenoord grote winnaar deze transferperiode
  • 000000
    Shaping the game
    van het onderhandelen
  • 000000
    Onze aanpak: uniek, robuust en vernieuwend
  • 000000
    Customer centricity: vijf regels voor succes
  • 000000
    De focus van HR moet liggen op de employee experience
  • 000000
    Wat organisaties verwachten van de nieuwe CFO (en hoe je daaraan kunt voldoen)
  • 000000
    Jouw Roadmap voor
    Customer Engagement
  • 000000
    HR-directeur van de toekomst: advocaat, business partner of dying breed?
  • 000000
    Advertentie Axl&Trax
  • 000000
    Spieken om te innoveren
  • 000000
    IT’s all about evolution...
  • 000000
    Laten we stoppen met HR Analytics
  • 000000
    Een belangrijk keerpunt voor inkoop: het liefdesverhaal met IT neemt een nieuwe wending


  • 000000
    Een wijze (tennis)les van Esther Vergeer: over HR, diversiteit en staande ovaties
  • 000000
    Advertentie Ideo

  • 000000
    Influencer marketing: zelfs als je geen Harry Potter bent kun je deze ‘oldest trick in the book’ toepassen!

  • 000000
    Performance reviews: twee keer per jaar of voortdurend?
  • 000000
    Diamanten, koeien en containers in de block-(supply)chain


  • 000000
    Hoe de implementatie van SAP Cloud for Customer heeft bijgedragen aan een efficiënter sales proces.

  • 000000
    Postbezorgers declareren vliegensvlug bij PostNL

  • 000000
    De perfecte customer experience in B2B:
    4 must do’s
  • 000000
    Van PRINCE2-projecten naar proeftuintjes

  • 66B245
    Roadmap & Live Influencing sessies
    27
  • 66B245
    Deelnemers vertellen waarom zij naar connect to innovate gaan.
    28
  • 66B245
    Timetable
    en
    registratie
    29
  • 66B245
    Sponsoren
    30
menu